07
Marzec

Gratulacje dla Martusi !!!

Nasza pięcioletnia wokalistka Marta Fibakiewicz, zakwalifikowała się do czerwcowego finału...

WIĘCEJ

21
Luty

Stacja w mieście K...

Klimatyczny powrót do największych przebojów Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu wokalistów...

WIĘCEJ

KADRA

Joanna Dolata

Joanna Dolata  - wokalistka, trener wokalny, absolwentka Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Kierunku Jazz i Muzyka Estradowa oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Zarządzanie Kulturą. Ukończyła także Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne prowadzone przez Akademię Muzyczną w Katowicach oraz podyplomowe studia w zakresie edukacji artystycznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Joanna jest dwukrotną laureatką programu telewizyjnego Szansa na Sukces. Wokalistka to także zdobywczyni III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu International Song Of The World w stolicy Mołdawii Kiszyniowie, nagrody Grand Prix Festiwalu Piosenki w Sławie, czy II miejsca z zespołem Mango Collective na festiwalu Allegro Tribute to Szpilman w Sosnowcu. Pracowała nad głosem także pod okiem Elżbiety Zapendowskiej oraz nauczycieli ze stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Doświadczenie sceniczne nabrała współpracując m.in. z Katarzyną Groniec, Marylą Rodowicz, Pawłem Kukizem, Conrado Yanezem, zespołem Universe, czy piosenkarką młodego pokolenia Alexandrą – Aleksandrą Jabłonką. Obecnie należy do zespołu Mango Collective, którego debiutancka płyta ukazała się w czerwcu ubiegłego roku. Wokalistka poza koncertowaniem, prowadzi klasę wokalu rozrywkowego w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sobolowie oraz pracuje jako trener wokalny w niepublicznych placówkach. Poza główną pasją, jaką jest dla niej niewątpliwie muzyka, uwielbia managerować wydarzenia kulturalne, a nawet zdarza jej się być konferansjerem. Ostatnio zagrała również pierwszoplanowe role w serialach stacji TVN.

 

Marlena Brzezińska

Marlena Brzezińska – aktor scen muzycznych o specjalności piosenkarskiej, pedagog, filolog, polonistka.

Laureatka „Szansy na Sukces” z 1996 roku. Przez kilka lat współpracowała z Telewizją Polską.  Kierownik grup wokalnych Genezis i Free Voices.

Autorka i reżyser takich spektakli jak „Wspomnienie z Metra”, „Dzwonnik z Notre Damme”, „Spotkanie Bajek”, „U progów Jazzu”, „Betlejemska Dobranocka”, „Wigilijna opowieść”, „Noc przed Bożym Narodzeniem”.

Współautorka performance’ów  „Lotnisko”, „Musicalowa pozytywka”.

Reżyser koncertów: „Pokolenie JP II”, „Bo miłość nie umiera”, „Papa Wojtyła – pożegnanie”, „Smoleńsk, czyli pieśń o dokładnie zaplanowanym dniu, który nigdy się nie zdarzył”.

W swojej pracy łączy najnowsze techniki nauczania śpiewu rozrywkowego z metodami klasycznymi, stosując elementy ćwiczeń relaksacyjnych.

Zajmuje się przygotowaniem do konkursów, koncertów, festiwali oraz Wyższych Szkół Artystycznych. Wraz ze swoimi podopiecznymi, pracuje nad spektaklami, koncertami i performance’ami.

Anita Dąbrowska

Muzyk – wokalista, pedagog, trener emisji głosu.Absolwentka Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Wrocławskiego -Podyplomowych Studiów z Emisji Głosu.     

Doświadczenie muzyczne:

- laureatka Szansy na Sukces,
- współpraca z Telewizją Polską S.A.,
- występy solowe, recitale oraz koncerty: z Bogdanem Hołownią, Q-rkiem, Krzysztofem Mrozem, zespołem Dixie Company, Big-Bandem Józefa Eliasza, Sławkiem Wierzcholskim, Dj-em „Stosunkowo Dobrym”,
- współpraca z Chórem TGD,
- muzyk sesyjny: praca podczas Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej S.O.S., przy projekcie „Wyspy Szczęśliwe” do tekstów poetyckich i muzyki Stanisława Baranowskiego oraz przy produkcjach Sławka Wierzcholskiego,
- wydanie autorskiej płyty: „Mój Świat…Mój skarb” Anisia i Q-rek,
- współtworzenie z Q-rkiem nowych projektów autorskich oraz aranżowanie cover`ów dostępnych na stronach internetowych: 

Pod prąd

http://youtu.be/ZXPnxNtmPWk

Wyspy szczęśliwe

https://www.youtube.com/watch?v=fAhTPMKMvUM

Light my fire

http://soundcloud.com/q-rek/aiq_vs_legends-the_doors

Doświadczenie w prowadzeniu zespołów wokalnych i chórów:

- Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu,
- Liceum im. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie,
- Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP,
- Parafia św. Józefa w Toruniu;

Prowadzenie warsztatów wokalnych:

- Toruń, Konin, Wąsosze, Strzałkowo;

Praca z młodymi wokalistami w ramach autorskiego projektu „Muzyka we mnie gra”.

Przygotowanie do konkursów, festiwali, koncertów i szkół artystycznych:

2s&T

http://www.youtube.com/watch?v=QhuWwD3p7iM

2s&T „O niebo lepiej”

http://www.youtube.com/watch?v=2zmBZB4AGxY

Marta Dywicka „Wciąż mnie zadziwiasz”

http://soundcloud.com/q-rek-music/marta-dywicka-q-rek-wciaz-mnie

Sara Pach „Wymyśliłam Cię”

http://soundcloud.com/q-rek-music/sara-pach-wymy-li-am-ci-z-rep

Prowadzenie zajęć i szkoleń z emisji głosu dla:

- studentów UMK,
- początkujących mówców WSB,
- wieloletnich nauczycieli,
- klubu Toastmasters,
- kobiet 40+ w ramach projektu „Superbabcia”; 

Zasiadanie w jury podczas konkursów i festiwali:

- Toruń, Konin, Świecie;

Izabela Rybnik

Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Absolwentka szkoły muzycznej w Kole w klasie saksofonu, związana z domem kultury w Kole, prowadzi działalność charytatywną. Od 2010 roku związana z Free Voices. Aktualnie studentka filologii rosyjskiej na UAM w Poznaniu.

Tomasz Brzeziński

Obdarzony doskonałym słuchem muzyk, kompozytor i pedagog. Jest absolwentem Akademii Bydgoskiej. Przez kilka lat śpiewał w chórze akademickim prowadzonym przez prof. Sylwestra Matczaka w Filharmonii Bydgoskiej oraz w chórze „Camerata” prowadzonym przez mgr Czesława Fiałkowskiego. Ma duże doświadczenie i wyczucie w prowadzeniu zespołów wokalnych. Największą satysfakcję sprawia mu harmonizowanie utworów.

Aktualnie jako aktywny muzyk - saksofonista jest członkiem nowo zawiązanego zespołu „Recepta”, który pracuje nad materiałem na pierwszą płytę.

Bartłomiej Nowosielski

Absolwent wydziału aktorskiego PWSFTV i T w Łodzi rocznik 2008, aktor Teatru ATENEUM w Warszawie, współpracuje również z Teatrem ROMA. Lat 34. Zdobywca Grand Prix na Festiwalu Piosenki Poetyckiej CANTICUM POETICUM 2006 oraz Głównej Nagrody Aktorskiej na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych i Filmowych VGIK w Moskwie 2006. Występował zarówno w serialach jak i produkcjach filmowych: Prosto w serce, Na dobre i na złe, Komisarz Alex, Klan, Popiełuszko, Piksele, Historie Warszawskie i wiele innych. Ponadto posiada wykształcenie pedagogiczne i filologiczne (absolwent polonistyki oraz pedagogiki). Żonaty, jedno dziecko.